BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9205031
nr 920 5031
Golvlampa
50-tal, 3-armad
Kondition: skärmar med skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 20:15:14
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Golvlampa
Kondition: skärmar med skador
nr 920 5031
Golvlampa
50-tal, 3-armad
Kondition: skärmar med skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 27 oktober 2014 |